Dystrubucja Wody

Żywiec Perła

DDW SERWIS – Dolnośląska Dystrybucja Wody „ŻYWIEC PERŁA” jest prężnie rozwijającą się firmą rodzinną. Działamy na rynku od 2008 roku. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem wysokiej jakości butelkowanej górskiej wody źródlanej ŻYWIEC PERŁA.

Żywiec Perła – Woda dla firm

O lepszą wydajność pracowników można zadbać na wiele sposobów. Dostawa wody (tej świeżej i zdrowej) należy do najłatwiejszych i najskuteczniejszych metod. Dlatego w naszej ofercie znajduje się woda do biura i firmy, którą dostarczamy do obiektów na terenie Wrocławia i nie tylko. Zawsze staramy się dopasować do potrzeb naszych Klientów, dlatego oprócz standardowych dystrybutorów wody z butlami o pojemności 18,9 litra, proponujemy także mniejsze warianty. Pozwoli to Państwa pracownikom na chwilę odpoczynku od ciężkich, stresujących obowiązków, aby po chwili wrócić do nich ze zdwojonymi pokładami energii i motywacji.

Poznaj bogatą ofertę

           Dystrybutorów filtrujących

 

Dystrybutory bezbutlowe to nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie dostarczania wody pitnej do przedsiębiorstw, gospodarstw domowych, instytucji publicznych, biur, gastronomii hoteli. Urządzenie podłączamy do istniejącej sieci wodociągowej. Stosując ten system, znacząco redukujemy zużycie opakowań plastikowych i zanieczyszczenia związane z transportem samochodowym – czyli jest to rozwiązanie ekologiczne. Woda jest filtrowa bezpośrednio przed spożyciem. Filtr przeznaczony do dystrybutora wyposażony jest we wkład węglowy (carbon block) oraz w system usuwania kamienia (granulki żelowe). Dodatkowo posiada filtrację wstępną do cząstek stałych. Obudowa wykonana jest z twardego plastiku (kopolimery) i zabezpiecza przed uszkodzeniami zewnętrznymi.

Dystrybutory Pure Way

Nowoczesny design, pozwalający na doskonałe wkomponowane się urządzenia do różnego rodzaju wnętrz. Wykonany z wysokiej jakości materiałów

Dystrybutory Simply Fresh

Nowoczesny design, pozwalający na doskonałe wkomponowane się urządzenia do różnego rodzaju wnętrz. Wykonany z wysokiej jakości materiałów

Dystrybutory WHP 850

Oryginalny i nowoczesny wygląd. Urządzenie serwuje wodę gorącą, zimną i gazowaną

Kawa dla firm

     Ekspresy do kawy

Profesjonalne ekspresy do kawy dla Twojej firmy.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.